Visclub De Egmonden

Zondag 29 augustus De Egmonden vs Nacht en Ontij

| Geen reacties

Zondag 29 augustus, de met zeer veel spanning naar uitgekeken wedstrijd tegen Nacht en Ontij.De thuisclub wilde het foutje van afgelopen keer goedmaken tegen onze zoutwater vrienden.Dat het niet zo makkelijk zou gaan was te zien aan de opkomst. Alles werd uit de kast gehaald om het behaalde succes van de afgelopen keer te vast te houden. Zelfs de fotograaf Jan ( die alles in de gaten hield) werd samen met de ingehuurde aalscholver ingezet om maar niet te verliezen. Er werd in totaal 7 kilo en 90 gram vis gevangen. Dit had veel meer kunnen zijn omdat Willem Wijker bij het peilen van de diepte een prachtige voorn ving, alleen dit was voor beginsignaal. Laten we ook niet vergeten dat Cok Mors, vissend voor N&O, zijn gevangen vis in de emmer deed en die er gelijk weer uitsprong zijn vrijheid weer tegemoet. Jammer, maar dank je wel namens onze club. Maar als tegenprestatie hadden wij Theo Minneboo gevraagd om het rustig aan te doen. Dat vatte Theo anders op, hij ving echt helemaal niets. Degenen die wel vis vingen waren voor Nacht en Ontij,  1ste Chris Koper met 840 gram, 2de Niels Terluin 540 gram en 3de Luuk Konijn met 430 gram. Voor de Egmonden was de uitslag 1ste Henk Konijn 660 gram, 2de Jan Peetoom 630 gram en 3de Kees Glas 440 gram. Na het wegen bleek dat het totaal van  visclub De Egmonden maakte dat zij met een verschil van 690 gram de wedstrijd had gewonnen. Als laatste redmiddel werd er nog door een zekere Luuk geprobeerd om de jury te misleiden door maar zichzelf aan de haak te slaan (mislukt). Na een altijd gezellige prijsuitreiking werd er besloten om het volgend jaar weer over te doen. Alle vissers bedankt en we zien het met vertrouwen tegemoet. Wij gaan alvast oefenen want op 12 september gaan we op de brasem op de Slotgracht verder met de competitie. Het Bestuur.

Geef een reactie

Verplichte velden zijn aangegeven met een *.