Visclub De Egmonden

Zondag 30 juli 2023

Zondag 30 juli, witvissen in de vijver aan de Beatrix. Er verschenen 10 vissers aan de waterkant die nog een gooi wilden doen naar de bovenste regionen in de eindstand. Zeer gespannen koppies want zou de vis nu wel bijten? De laatste wedstrijden ging het niet zo lekker. Maar goed, niet gevist is niets gevangen, dus op hoop van zegen. Het begon goed want de zegen kwam gelijk al van boven.Je moet dan maar denken de vis is nat dus wij ook dan maar. (hobby?)Ook goed gehoopt want deze hobbyisten haalden in totaal 174 vissen uit het water. 1ste werd Theo Minneboo met 62 stuks, 2de Rob Gravemaker 32 vissen, 3de Peter v/d Woude helemaal verscholen tussen het riet met 27 visjes, 4de Niels Terluin 18 stuks, 5de Jac Koopman die in heftige strijd gewikkeld was met zijn buurman Kees Glas die de vis alleen maar uit de boomtop wilde vissen. Er was ook een visser die de vis niet aan de haak kon krijgen. Helaas is bij het schrijven van dit stukje de naam ontschoten. Wat mij niet ontschoten is dat er nog geen aanmeldingen zijn voor secretaris, penningmeester en wedstrijdleider. Het kan toch niet zo zijn dat onze club na 75 jaar ophoudt te bestaan. Het Bestuur.

Reacties zijn gesloten.